Shopping Cart

Call us toll free: +1 789 2000

Açılışa Özel Tüm Ürünlerde %40 İndirim!!!

Hakkımızda

Hediye Bey

Sevgililer Günü, Çocuk Bayramı Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı,Karne Hediyesi, EŞE HEDİYE, Arkadaşa hediye, Hediye Kutusu

Siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz demeden yeni içerikler, tasarımlar üretiyoruz.Sizleri nasıl daha çok memnun edebileceğimizin düşünceleri içinde olduk, yenilikçi tasarımlarımızla sizlerin mutluluğunuza ortak olmaktır hedefimiz.Sizleri temin ederiz kaliteyi ucuza alacaksınız, hediyelik eşya, hediye kutusu sektöründe fark yaratmaya geldik.

Aynı Gün Kargo

HediyeBey'e verdiğiniz siparişi özenle paketleyerek aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz.Tek gayemiz küçük hediyelerinize, büyük mutluluklar katmak.

Kapıda Ödeme

HediyeBey'den alacağınız ürünlerde, tercih etmeniz durumunda kapıda ödeme kolaylığı sağlamaktayız.Kargo firmasına verilmek üzere ekstra 10 TL karşılığında kapıda ödeyebilirsiniz.

Kaliteyi Ucuza Almak

HediyeBey'den teminat ediyor kaliteyi ucuza alacaksınız.Çünkü Türkiye'nin en büyük e-hediye firmasıyız.Küçük hediyelerin, büyük mutluluğu hedefiyle çıktık bu yola.

7/24 Müşteri Desteği

HediyeBey'e sosyal medya, mail; [email protected] ve whatsApp uygulamasından günün 24 saati ulaşabilirsiniz.Sizlerin mutluluklarınıza ortak olmak için bizler varız.

Güvenli Alışveriş

HediyeBey'den günün 24 saati alışveriş yapabilirsiniz ve alışverişlerinizde güven içinde olduğunuzu bilmenizi isteriz, gayemiz mutluluklara ortak olmak.

%100 Müşteri Mutluluğu

HediyeBey'den aldığınız ürün için pişman almayacaksınız aksine mutlu olup, mutlu edeceksiniz.Çünkü iddaa ediyoruz Türkiye'nin en iyisi biziz.

Bizim Hikayemiz

HediyeBey.com olarak bu yola çıkarken tek düşüncemiz müşteri memnuyeti oldu.Sektörden farkımız müşterilerimizin hediye ararken yorulmalarını engellemiş olmamız, insanların kendilerine ayıramadıkları zamanı onlar için tasarlayarak farklı deneyimler yaşayabilecekleri ve yeni şeyler öğrenebilecekleri ürünleri bir araya getirdik.Küçük Hediyenin, Büyük Mutluluğu Olduk.

Hedeflerimiz; Türkiye’nin en büyük, en tercih edilen  e-ticaret şirketi olmak(kısa zamanda başaracağız).Değerlerimiz; Biz güçlü bir ekibiz, Müşterilerimiz için varız, Samimi ve mütevaziyiz(unutmayın ne zaman isterseniz ulaşın bize), Değişimi sahipleniriz ve sürekli gelişim içinde oluruz, Sonuç odaklı çalışıyoruz, işimize sahip çıkıyoruz, Data ile yaşıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

%100 Müşteri Mutluluğu

Kaliteli Ürün Ucuz Fiyat

Sektörde Kalite ve Fiyatta Öncüyüz

100% Güvenli Ödeme

Tüm Banka ve Kredi Kartlarında Ödeme Kolaylığı

Türkiye’nin Her yerine Kargo

Offered in the country of usage