Shopping Cart

Call us toll free: +1 789 2000

Açılışa Özel Tüm Ürünlerde %40 İndirim!!!

Ödeme Seçenekleri

HAVALE EFT

Banka transferi havale veya eft yapmak istemeniz durumunda whatsApp destek hattımız, sosyal medya hesaplarımız veya [email protected] üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME

Siparişinizin ödemesini kargo firmasına yaptığınız ödeme tipine genel olarak Kapıda Ödeme denmektedir.Bu hizmeti sunan kargo firmaları standart kargo bedeli haricinde, para transferine aracılık ettiği işlem için tahsilat hizmet bedeli adı alında ayrıca 10TL masraf almaktadırlar. Bu tutarı ödememek için Kredi kartı ya da Banka Havalesi ödeme yöntemlerini seçmenizi öneririz.

Sevgililer Günü, Çocuk Bayramı Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı,Karne Hediyesi, EŞE HEDİYE, Arkadaşa hediye, Hediye Kutusu

Kredi KARTI

Kredi kartı ile ödeme yaptığınız taktirde, sitemizin üstün güvenlikli sistemleri tarafından korunmaktadır.Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikalı Sanal Pos Sistemi ile birlikte güvenilir bir şekilde doğrudan banka veritabanına girilmektedir, kesinlikle bankadan başka kimse tarafından görülmez.

KRİPTO PARA

HediyeBey oldukça yenilikçi bir şirket olmasından dolayı kripto paralar lada ödeme kabul etmektedir.Bitcoin başta olmak üzere tüm kripto para altcoin ile ödeme almaktayız.Lütfen kripto para ile ödeme yapmadan önce whatsApp, sosyal medya veya [email protected] mail adresinden iletişim kurunuz.

Müşteri Memnuniyeti

%100 Müşteri Mutluluğu

Kaliteli Ürün Ucuz Fiyat

Sektörde Kalite ve Fiyatta Öncüyüz

100% Güvenli Ödeme

Tüm Banka ve Kredi Kartlarında Ödeme Kolaylığı

Türkiye’nin Her yerine Kargo

Offered in the country of usage